Uus akadeemiline koostööpartner – Eesti Maaülikool!

Meil on rõõm teatada, et meie akadeemiliste koostööpartnerite ridadega on liitunud ka Eesti Maaülikool.

Nüüd on Maaülikooli üliõpilastel võimalik tellida ka 2-aastase kehtivusajaga ISIC tudengikaarti ning soovi korral tellida see ilma postitasu lisandumiseta EMÜ üliõpilasesinduse kontorisse. Samuti on võimalik EMÜ üliõpilastel tellida ISIC tavakaarti Minu Kool süsteemist soodsama hinnaga. Eesti Maaülikooli üliõpilasesindaja Renee Razumov on samuti ISIC kaardi aktiivne kasutaja ning jagas meiega, miks peab ISIC kaarti igale tudengile kasulikuks tooteks:

“Miks on minu jaoks ISIC kaart kasulik? Minul kui tudengil on sellele äärmiselt lihtne vastus. ISIC kaart tõendab õppuristaatust Eestis ja veel 130 riigis, mis annab tudengile
soodustusi seega üle terve Eesti ja ka välismaal. Mis saaks olla parem kui hoida kokku oma ostude pealt rohkem kui 1000 Eesti müügipunktis ja 130 000 välismaises müügipunktis. Mina tegin ISIC kaardi endale alguses põhimõttega, et saada bussiga sõites üliõpilassoodustust, kuid nüüdseks olen leidnud väga palju ettevõtteid, kus saan endale soetada asju soodusega just tänu ISIC kaardile. See on suurepärane võimalus oma raha kokku hoida ja seda kõike ainult ühe kaardiga rahakoti vahel, sest nüüdseks on mul ära jäänud erinevate ettevõtete sooduskaartide otsimine rahakoti vahelt, kus mul oli varasemalt neid kümmekond tükki. Mul on hea meel, et selline kaart tudengitele loodud on ja kasutan seda võimalust igal pool kus võimalik.”

ISIC tavakaardi tellimiseks suundu www.minukool.ee ning logi sisse meie kaardihaldussüsteemi. Küsimuste tekkimise korral võta julgelt ühendust info@minukool.ee.