Õppeasutusele

Minu Kool on Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) arendatud kaardihaldussüsteem, mis alustas tegevust 2008. aastal. Süsteem on mõeldud üldharidus-, kutse-, huvi- ja kõrgkoolidele ning koolieelsetele lasteasutustele, pakkumaks puutevaba kiibiga ISIC õpilas- ja üliõpilaspileteid, Eesti õpilas- ja üliõpilaspileteid, ITIC õpetajakaarte, personalikaarte ning teisi õppeasutusega seotud kaarte. Vastavalt õppeasutuse vajadustele väljastame ka kiibita kaarte (eelkõige koolisiseste rakenduste puudumisel). Minu Kooli eesmärk on luua läbi multifunktsionaalsete kaartide kasutuselevõtu Eestimaa õppeasutustes kaasaegne ja turvaline õpikeskkond.

Esimeseks süsteemiga liitunud õppeasutuseks oli Eesti Infotehnoloogia Kolledž, tänaseks on MinuKooliga liitunud üle 300 õppeasutuse üle Eesti.