Õpilaspilet

ISIC õpilaspilet tavakaardina

Kaart kehtib õpilasstaatust tõendava dokumendina rohkem kui 120 riigis ning pakub soodustusi Eestis 1000 ja välismaal u 130 000 müügikohas. Soodustustega saad tutvuda siin.

Rahvusvaheline ISIC õpilaspilet kehtib kas ühe õppeaasta, kaks õppeaastat või kolm õppeaastat. Kehtivusaeg algab 1. augustil ning lõpeb järgmise kalendriaasta lõpus.

Kiibiga ISIC õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühissõidukites (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart sõidukaardiks registreerida pilet.ee leheküljel.

SEB ISIC Õpilase pangakaart ühendab endas rahvusvahelise ISIC õpilaspileti, Mastercardi deebetkaardi ning Ühiskaardi funktsioonid. ISIC pangakaardiga saate teha igapäevaseid pangatehinguid ja tõestada õpilasstaatust. Sellele kaardile laienevad kõik ISIC soodustused nii Eestis kui ka välismaal.

ISIC Õpilase pangakaardi saate endale tellida SEB panga kaudu https://www.seb.ee/igapaevapangandus/deebetkaardid/isic-ja-itic-kaardid

Eesti õpilaspilet

Eesti õpilaspilet (e-õpilaspilet) tõendab õpilasstaatust Eesti-siseselt. E-õpilaspiletile ei lisandu ISIC õpilaspileti soodustused. Kaart kehtib elektrooniliselt 3 õppeaastat ning visuaalselt ühe õppeaasta – kaardile kleebitakse iga õppeaasta alguses kehtivusaega tähistav kleebis, mis kehtib kuni järgmise õppeaasta 1. oktoobrini.

Kiibiga e-õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühissõidukites (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart pilet.ee leheküljel sõidukaardiks registreerida.

Hinnakiri kaardi taotlejale

Kaarditüüp 1-aastase kehtivusega (kiibiga) 2-aastase kehtivusega (kiibiga) 3-aastase kehtivusega (kiibiga) 3-aastase kehtivusega (ilma kiibita)
ISIC õpilaspilet (esmakordne) 7,5 € 13,8 € 19,2 €
ISIC õpilaspilet (pikendus) 7,5 € 13,8 € 19,2 €