ISIC kaardi ühistranspordi kaardina kasutamisel on ajutisi tõrkeid

Alates 15.08 tellitud ISIC kaardid Minu Koolist, Swedbankist või SEB pangast ei tööta ajutiselt ühistranspordi süsteemis. Töötame probleemi lahendamisega. Kui Teil ei ole võimalik oodata probleemi lahenemist, siis palume pöörduda eyl@eyl.ee, et saaksime kokku leppida ühistranspordi kaardi kompenseerimises. Eduid.ee-st tellitud kaarte vastav probleem ei puuduta.

NB! Klientidel ei ole vaja tellida uut ISIC kaarti kui probleem laheneb.

Luminor süsteemiuuendus

Hea kaarditellija,

Luminor panga süsteemiuuenduse tõttu ei saa Luminori internetipanka ja äppi kasutada reedel, 10. septembrist alates kella 21-st kuni laupäevani, 11. septembri kella 14-ni. Sel perioodil pole võimalik ka minukool.ee süsteemis tasuda Luminori panga kaudu kaartide eest.

Palume planeerida oma pangatoimingud teistele aegadele ja vabandame ebamugavuste pärast!

Minukool.ee süsteemis tehnilised tõrked

Tähelepanu!

Minukool.ee kaarditellimise süsteemis esinevad hetkel tehnilised tõrked ja kaarte pole võimalik tellida. Probleemiga tegeletakse.

Swedbanki ja SEB kaarte ning LHV virtuaalset ISICut on endiselt võimalik tellida.

Palume vabandust ebamugavuste pärast ja loodame, et olukord saab kiire lahenduse.

ISIC Eesti meeskond

Uuendatud kaartide taotlemise ja kasutamise tingimused

Hea kaarditellija

Kaartide taotlemise ja kasutamise tingimused on uuendatud ning nendega saab tutvuda siit: https://www.minukool.ee/taotlejale/tingimused-ja-nouded/kaartide-taotlemise-ja-kasutamise-tingimused/

ISIC Eesti meeskond

Kontor on suvel avatud, kuid eranditega

Eesti Üliõpilaskondade Liidu ehk EÜL-i kontor on suvel avatud tavapäraselt:

E-R 10.00–16.30

Erisused lahtiolekuaegades:

• 10.–11.06 on kontor SULETUD
  • 22.06 on kontor avatud KUNI 14.00
  • 23.–27.06 on kontor SULETUD
  • 12.–25.07 on kontor SULETUD

Eesti õpilaspileti hinna muutus

Hea kaarditellija

Alates 1. augustist 2021 hakkab kehtima uus hinnakiri. Eesti õpilaspileti hind tõuseb 0,50 sendi võrra. Uus Eesti õpilaspileti hind on 3,50 € koos käibemaksuga.

Kontor ajutiselt suletud alates 9.11

Head kliendid

Seoses COVID-19 viiruse levikuga oleme ennetusmeetmena otsustanud sulgeda ajutiselt Pärnu mnt 102-21 kontori. Uute kaartide tellimisel palume vormistada kohaletoimetamine kodusele aadressile. Juba kontorisse tellitud kaartide puhul palume ühendust võtta klienditoega.

Vabandame võimalike ebameeldivuste eest. Küsimuste korral pöörduge info@minukool.ee või eyl@eyl.ee .

Mis on virtuaalkaart?

Virtuaalkaart on ISIC füüsilise kaardi alternatiiv, mida on võimalik kuvada läbi oma nutitelefoni. Virtuaalkaardiga on sul võimalik tõendada enda tudengi/õpetaja/õpilase staatust ning võimalus saada tuhandeid erinevaid soodustusi nii Eestis kui ka välismaal. NB! Hetkel ei ole võimalik virtuaalkaarti kasutada ühistranspordis ega uste avamisel!

Virtuaalkaarti on võimalik endale soetada eraldiseisva kaardina. Virtuaalkaardi tellimiseks ei pea olema sul varasemat füüsilist, plastikust kaarti. Küll aga, kui sul on juba praegu olemas füüsiline ISIC/ITIC/IYTC kaart, siis on sul see võimalik teha virtuaalseks – ilma ühegi lisatasuta!

Selleks on sul vaja ISIC mobiilirakendust (Android või iOS) ning oma ISIC kaardilt seerianumbrit (numbrijada sinu pildi kohal). Unikaalne seerianumber tuleb sisestada mobiilirakenduses vastavalt etteantud juhistele. Kui tellid endale uue või esimese kaardina virtuaalkaardi, siis palun arvesta, et virtuaalkaardi ISIC süsteemi poolne esmakordne kontroll võtab veidi aega, enamasti paar tundi, kuid maksimaalselt 24h.

ISIC kaarti saab virtuaalseks teha ISIC/ITIC/IYTC tavakaardiSEB ISIC Tudengi/Õpetaja/Õpilase ja Swedbanki Mastercard Tudengikaardi omanik.

Lisaks ISIC mobiilirakendusele, on sul võimalik taotleda virtuaalkaarti ka LHV mobiiliäpistLHV pakub ISIC üliõpilase virtuaalkaarti ainult enda lepingulistele klientidele. LHV virtuaalkaarti saab soetada vastavalt panga poolt välja toodud hinnale.

ISIC Global App (iOS)
ISIC Global App (Android)
ISIC virtuaalkaart koostöös LHV-ga

Meie kontor on suletud 20.-24. august!

Head Sõbrad!

20. – 24. august on meie Pärnu mnt 102-21 kontor suletud! Sel perioodil kohapealset ISIC/ITIC/IYTC kaartide väljastamist ei toimu!

ISIC kaardi ja muu infoga seoses palume pöörduda Minu Kool poole info@minukool.ee / www.minukool.ee

Ilusat ja rahulikku Eesti taasiseseisvumist! 🇪🇪

ISIC VIRTUAALKAART X LHV

LHV mobiiliäpis saab tellida virtuaalset ISIC üliõpilaspiletit!

Meil on hea meel anda teada uuest partnerpangast – LHV!

Esimese pangana Eestis pakub LHV oma mobiiliäpis klientidele virtuaalse ISIC üliõpilaspileti tellimise võimalust. Rahvusvahelise üliõpilaspileti saab lisada LHV mobiiliäpis oma teiste kaartide hulka.

Virtuaalse ISIC üliõpilaspileti saavad LHV mobiiliäpis tellida kõik LHV kliendid, kes on vähemalt 16-aastased ning õpivad mõnel kõrghariduslikul õppekaval Eestis.

Kaardi tellimine on väga lihtne ja võtab aega maksimaalselt mõne minuti:

• Selleks tuleb avada LHV mobiiliäpis kaartide vaade ja lisada valikust „ISIC virtuaalkaart“.
  • Järgmiseks tuleb lisada oma kooli nimi ja foto endast ning tutvuda ning nõustuda tingimuste ja andmete töötlemisega EÜL-i poolt.
  • Väljastatud virtuaalset ISIC üliõpilaspiletit kuvatakse LHV mobiiliäpis kaartide vaatel.

Loe lähemalt siit