Partnerile

Minu Kool süsteemis olevaid kiibiga kaarte on võimalik rakendada kooli sööklas, läbipääsusüsteemis, raamatukogus, printimiseks ja paljuks muuks.

Et kaartide rakendamine oleks lihtne, oleme loonud andmevahetuse jaoks eraldi veebiteenuse, mida kasutades on võimalik lihtsalt pärida kasutajate ja kaartide infot ja seda määratud sagedusega värskendada. Olemas on eraldi päringud nii läbipääsusüsteemide kui kassasüsteemide jaoks.

Lisaks kaartide rakendamisele on andmevahetuse toimimine kasulik ka koostööpartneritele, kes annavad kaardiomanikele soodustusi. Veebiteenuse abil saab kontrollida kaardi kehtivust ning seeläbi veenduda, et soodustust antakse õigele isikule. Veebiteenus võimaldab kaardi kehtivuse kontrollimist ka veebipoodide jaoks.