Mis on virtuaalkaart?

Virtuaalkaart on ISIC füüsilise kaardi alternatiiv, mida on võimalik kuvada läbi oma nutitelefoni. Virtuaalkaardiga on sul võimalik tõendada enda tudengi/õpetaja/õpilase staatust ning võimalus saada tuhandeid erinevaid soodustusi nii Eestis kui ka välismaal. NB! Hetkel ei ole võimalik virtuaalkaarti kasutada ühistranspordis ega uste avamisel!

Virtuaalkaarti on võimalik endale soetada eraldiseisva kaardina. Virtuaalkaardi tellimiseks ei pea olema sul varasemat füüsilist, plastikust kaarti. Küll aga, kui sul on juba praegu olemas füüsiline ISIC/ITIC/IYTC kaart, siis on sul see võimalik teha virtuaalseks – ilma ühegi lisatasuta!

Selleks on sul vaja ISIC mobiilirakendust (Android või iOS) ning oma ISIC kaardilt seerianumbrit (numbrijada sinu pildi kohal). Unikaalne seerianumber tuleb sisestada mobiilirakenduses vastavalt etteantud juhistele. Kui tellid endale uue või esimese kaardina virtuaalkaardi, siis palun arvesta, et virtuaalkaardi ISIC süsteemi poolne esmakordne kontroll võtab veidi aega, enamasti paar tundi, kuid maksimaalselt 24h.

ISIC kaarti saab virtuaalseks teha ISIC/ITIC/IYTC tavakaardiSEB ISIC Tudengi/Õpetaja/Õpilase ja Swedbanki Mastercard Tudengikaardi omanik.

Lisaks ISIC mobiilirakendusele, on sul võimalik taotleda virtuaalkaarti ka LHV mobiiliäpistLHV pakub ISIC üliõpilase virtuaalkaarti ainult enda lepingulistele klientidele. LHV virtuaalkaarti saab soetada vastavalt panga poolt välja toodud hinnale.

ISIC Global App (iOS)
ISIC Global App (Android)
ISIC virtuaalkaart koostöös LHV-ga