Kaartide rakendamine koolis

Kiibiga kaarte on võimalik rakendada kooli raamatukogus, sööklas, läbipääsusüsteemides ning sõltuvalt piirkonnast ka ühistranspordis.

Raamatukogus

Minu Kool kaardid lihtsustavad raamatukoguhoidja tööd nii RiksWebi kui ka Urrami kasutajatel. Keeruline pole ka teiste süsteemidega ühendamine. Selleks, et laenutamiseks piisaks kaardi skänneerimiseks on vaja sobivat kaardilugejat.

Sööklas

Kaartide abil saab korraldada söökla-alale pääsemist, toidukordade arvestust või ka täpsemat ülevaadet söögikorrast sõltuvalt sellest, kuidas konkreetses õppeasutuses toitlustamine on korraldatud.

Läbipääsusüsteemides

Kaarte saab siduda läbipääsusüsteemidega ja anda seeläbi võimalus kasutada kaarte uste avamiseks.

Ühistranspordis

Kaardid toimivad ühistranspordikaardi asemel Tallinnas ja Harjumaal, Tartus, Kohtla-Järvel ja juba ka paljudes teistes Eesti linnades.

Andmevahetus

Kaartide rakendamise jaoks on vajalik Minu Kooli ja haridusasutuse infosüsteemi vaheline andmevahetus – oleme selle jaoks loonud veebiteenuse, mida kasutades on võimalik lihtsalt pärida kasutajate ja kaartide infot ja seda määratud sagedusega värskendada. Olemas on päringud nii läbipääsusüsteemide kui kassasüsteemide jaoks.