Miks liituda?

Minu Kool on Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) arendatud kaardihaldussüsteem, mis alustas tegevust 2008. aastal. Süsteem on mõeldud üldharidus-, kutse-, huvi- ja kõrgkoolidele ning koolieelsetele lasteasutustele, pakkumaks puutevaba kiibiga ISIC õpilas- ja üliõpilaspileteid, Eesti õpilas- ja üliõpilaspileteid, ITIC õpetajakaarte, personalikaarte ning teisi õppeasutusega seotud kaarte. Minu Kooli eesmärk on luua läbi multifunktsionaalsete kaartide kasutuselevõtu Eestimaa õppeasutustes kaasaegne ja turvaline õpikeskkond.

Esimeseks süsteemiga liitunud õppeasutuseks oli Eesti Infotehnoloogia Kolledž, tänaseks on MinuKooliga liitunud üle 300 õppeasutuse üle Eesti.

Miks liituda?

• Hoiab kulusid kokku – mitme kaardi asemel on võimalik kasutada ühte multifunktsionaalset kaarti.
  • Võimalik tellida Eesti õpilas- ja üliõpilaspileteid, personali-, luba-, külastaja-, ekstern- ja külalisõppejõukaarte.
  • Õppeasutusel on võimalik ise süsteemi lisada kaardi taotlemiseks vajalikke staatuseid, kui need Eesti Hariduse Infosüsteemist puuduvad (nt külalisõppejõud, eksternid).
  • Kõik õppeasutusega seotud kaardid ühes kaardihaldussüsteemis.
  • Võimalik tellida ka 2- ja 3-aastase kehtivusajaga ISIC- ja ITIC-kaarte.
  • Kaartidele trükitakse õppeasutuse sümboolika ning kontaktandmed.
  • Võimalik kaarte tellida korraga taotluste importimise teel.
  • Võimalik kaarte tellida otse õppeasutusse.
  • Ülevaade kõigist õppeasutusega seotud ISIC- ja ITIC-kaartidest (sh pangafunktsiooniga kaardid).
  • Lihtne õpilas- ja üliõpilaspiletite väljastamine ja haldamine – kool ei pea kohapeal kaarte personaliseerima.
  • Annab kaardile lisafunktsionaalsuse (läbipääsu-, söökla-, koolikapi-, raamatukogukaart jm), mille rakendamine sõltub konkreetse kooli soovist ja võimalustest. Andmebaas võimaldab kaarti rakendada ka ühistranspordis, avalikes kultuuri- ja spordiasutustes ja mujal õpilas-, üliõpilas- ja õpetajastaatuse tuvastamise dokumendina.
  • Lokaalse riistvaraga liidestamisel annab kooli volitatud isikutele reaalajas hea ülevaate koolis toimuvast (statistika, toitlustuse efektiivsem korraldus jms) ning võimaldab ligipääsu kooli ruumidesse vaid ettenähtud inimestele.
  • Võimaldab kaardiomanikul ISIC- või ITIC-kaarti kasutada soodustuste saamiseks Eestis (1000 müügikohas) ning 124 välisriigis (125 000 müügikohas).