Kuidas liituda?

Minu Kool kaardihaldussüsteemiga on võimalik liituda kõigil üldhariduskoolidel, kutseõppeasutustel, kõrgkoolidel huvikoolidel ning koolieelsetel lasteasutustel.

Soovi täpsema info saamiseks võib õppeasutuse esindaja edastada järgmise vormi kaudu:

NB! Kui soovite endale kaarti tellida, siis palun kasutage lehe paremal servas olevat autentimisvõimalust, sisenege süsteemi ning esitage taotlus. Järgnev kontaktivorm on mõeldud ainult õppeasutuste jaoks.

Sammud Minu Kool kaardihaldussüsteemiga liitumisel

• Koolisüsteemide OÜ (KS) saadab õppeasutusele tutvumiseks lepingu, vajalikud materjalid ning administraatori taotlusvormi.
    • Õppeasutus tutvub materjalidega ning sobivuse korral allkirjastab lepingu ning saadab KS-ile koos administraatori(te) taotlusvormi(de)ga.
    • KS teeb süsteemis vajalikud seadistused – määrab võimaluse tellida lepingus määratud kaarte ning võimaldab administraatori(te)le vajaliku ligipääsu süsteemi.
    • KS saadab õppeasutusele süsteemi kasutusjuhendid ning muud abimaterjalid.
    • Õppeasutus saab hakata kaarte tellima.