Kuidas liituda?

MinuKool kaardihaldussüsteemiga on võimalik liituda kõigil kõrgkoolidel, üldhariduskoolidel, kutseõppeasutustel, huvikoolidel ning koolieelsetel lasteasutustel. Olenevalt õppeasutuse tüübist ning soovist saab Minu Kooliga sõlmida lepingut kas

• kõikide kaartide tellimiseks (sh Eesti õpilas- või üliõpilaspiletid, ISIC õpilas- või üliõpilaspiletid ja ITIC õpetajakaardid)
  • ITIC õpetajakaartide tellimiseks (nt koolieelsed lasteasutused)

Soovi täpsema info saamiseks võib õppeasutuse esindaja edastada järgmise vormi kaudu:

NB! Kui soovite endale kaarti tellida, siis palun kasutage lehe paremal servas olevat autentimisvõimalust, sisenege süsteemi ning esitage taotlus. Järgnev kontaktivorm on mõeldud ainult õppeasutuste jaoks.

Sammud MinuKool kaardihaldussüsteemiga liitumisel

1. Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) saadab õppeasutusele tutvumiseks lepingu, vajalikud materjalid ning administraatori taotlusvormi.
  2. Õppeasutus tutvub materjalidega ning sobivuse korral allkirjastab lepingu ning saadab EÜLile koos administraatori(te) taotlusvormi(de)ga.
  3. EÜL teeb süsteemis vajalikud seadistused – määrab võimaluse tellida lepingus määratud kaarte ning võimaldab administraatori(te)le vajaliku ligipääsu süsteemi.
  4. EÜL saadab õppeasutusele süsteemi kasutusjuhendid ning muud abimaterjalid.
  5. Õppeasutus saab hakata kaarte tellima.

Kogu protsessi jooksul vastame meelsasti kõigile küsimustele ning pakume igakülgset kasutajatuge. Täpsemate tingimuste teada saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta.