Kaartide kasutamine ühistranspordis

Ühistranspordi kaardiks registreeritud õpilas- ja üliõpilaspiletit ning personalikaarti saad Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Kohtla-Järvel kasutada kui tavapärast ühistranspordikaarti!
Isikustatud ja rohelise ühiskaardi funktsiooni täitvale kaardile on võimalik www.pilet.ee süsteemi kaudu soetada erinevaid ühistranspordipileteid.
Samuti on isikustatud kaardiga võimalik tõendada tallinlase või Saue valla soodustuse õigust.
Pärast www.pilet.ee keskkonnas oma kaardi registreerimist, saad oma kaarti kasutada nii bussis, trammis, trollis kui ka Elroni rongides sõitmiseks.

Samuti ära unusta oma kaarti ka ühe korra piletit soetades näidata, nii saad osa õpilastele ja tudengitele suunatud soodustustest.