Personalikaart

Personalikaart on mõeldud õppeasutuse töötajale. Personalikaardi esiküljele trükitakse õppeasutuse sümboolika ning tagaküljele kontaktandmed. Õppeasutus saab ise valida, missuguseid andmevälju soovib personalikaardile trükkida.

Personalikaarti saavad tellida isikud, kes töötavad Minu Kool kaardihaldussüsteemiga liitunud õppeasutuses. Kaardi taotlemiseks vajaliku staatuse lisab süsteemi õppeasutuse Minu Kool administraator.

Kaardiga on võimalik tõendada töötajastaatust ning kasutada kaardiga kaasnevad soodustusi. Infot erinevate soodustuste kohta leiab peagi personalikaart.ee lehelt. Olenevalt õppeasutusest on kaarti võimalik tellida kas õppeasutuse administraatoril või ka taotlejal endal.

Personalikaarti on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühistranspordi piletisüsteemis (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart pilet.ee lehel sõidukaardiks registreerida.

Personalikaart kehtib 5 aastat.