Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt väljastatav personalikaart on saanud uue välimuse

Eesti Üliõpilaskondade Liit

04.02.2019

Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) teatab, et alates 04.02.2019 seisuga on EÜL kinnitanud kaarditootele “Personal” ja “Külaline” uue kujunduse. Uue kujundusega kaarte hakatakse väljastama veebruarikuu jooksul. Uue kujunduse rakendumine ei mõjuta varasemalt väljastatud personalikaartide kehtivust. Tulenevalt faktist, et personalikaardi kehtivusaeg on viis aastat, kehtivad uue kinnitatud kujunduse ja varasemalt kehtinud kujundusega kaardid samaaegselt edasi.

Eesti Üliõpilaskondade Liidu prognoosil on varasemalt kehtinud kujundusega kaardid ringluses kuni 2024. aasta lõpuni.

Täname soodustusi pakkuvaid ettevõtteid mõistva suhtumise eest ja vabandame võimalike ebamugavuste eest! Palume klientidel ja koostööpartneritel tekkivate küsimuste puhul pöörduda meie klienditeeninduse poole aadressil info@minukool.ee või helistada 6400 423.

Eesti Üliõpilaskondade Liidu poolt pakutavate kaarditoodetega saab tutvuda aadressil www.minukool.ee ja kaarditoodete tellimine on võimalik läbi kaardihalduskeskkonna Minu Kool.Personalikaart on õppeasutuse töötajale mõeldud kaarditoode. Personalikaarti saavad tellida isikud, kes töötavad Minu Kool kaardihaldussüsteemiga liitunud õppeasutuses. Kaardiga on võimalik tõendada töötajastaatust ning kasutada kaardiga kaasnevad soodustusi. Personalikaarti on võimalik kasutada ka sõidukaardina ühistranspordis (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart pilet.ee lehel sõidukaardiks registreerida. Kaardiga kaasnevate soodustuste nimekiri on nähtav lehel www.personalikaart.ee.