Aastalõpu SALE! – ISIC kaardid eriti hea hinnaga!

Hea ISIC kaardi sõber!

Eesti Üliõpilaskondade Liit annab teada, et alates 1. novembrist on võimalik tellida kiibita 1-aastase kehtivusega ISIC Scholar tavakaarti ja 1- aastase kehtivusega kiibiga ISIC Student tavakaarti erihinnaga. 2020. aasta jaanuaris jõuavad turule uue disainiga ISIC kaardid ning seetõttu viime läbi soodusmüügi eelnevalt mainitud kaarditoodetele, et vähendada uuele kujundusele üleminekuga seoses võimalike plastikjäätmete teket.

Kiibita 1-aastase kehtivusega ISIC Scholar kaart maksab erihinnaga 3.5 eurot ning kiibiga 1-aastase kehtivusega ISIC Student kaart maksab erihinnaga 5 eurot. Kodusele aadressile tellimisel lisandub kaardi hinnale postikulu 1.56 eurot. Tegemist on kahtlemata suurepärase pakkumisega, kuna täishinnaga ISIC kaardid maksavad 7.5 eurot, seega on tegemist suurepärase võimalusega soetada paljude soodustustega kaart hea hinnaga.

Kiibiga ISIC Student kaardi puhul saab kasutada kõiki ISIC kaardile kehtivaid lisafunktsioone nagu näiteks ühistraspordi pileti funktsioon ning kooli ligipääsusüsteemi lubakaardiks vormistamine. Kiibita ISIC Scholar kaarti saab kasutada füüsilisel ettenäitamisel õppuristaatust tõendava dokumendina ning saada osa kõigist õpilastele ning ISIC kaardi omanikele kehtivatest soodustustest.
Lisafunktsionaalsused aga kiibi puudumise tõttu antud kaarditootele ei rakendu. Kampaania kestab kas 2019. aasta lõpuni või kuni kaupa jätkub.
Kampaaniahinnaga ISIC kaardi soetamiseks mine www.minukool.ee ning logi sisse kaardihaldussüsteemi.

Käesoleva ja ka tulevaste kampaaniatega kursis olemiseks soovitame teil liituda ISIC uudiskirja saajatega www.isic.ee kodulehe vahendusel ning jälgida meid sotsiaalmeedias (FB: ISIC Eesti, Instagram: isic_estonia).

Küsimuste ja lisainfo soovi korral palume pöörduda meie klienditoe poole info@minukool.ee või helistada 640 0423.