Oluline info seoses COVID-19 nakkusohuga

Hea ISIC klient

Juhime tähelepanu, et hetkel eksisteeriva COVID-19 nakkuse riskiolukorra tõttu võivad erinevad ISIC tavakaardi väljastuskontorid otsustada nakkusriski vähendamiseks oma kontorid ajutiselt sulgeda.

Praeguse info kohaselt on oma uksed ajutiselt sulgenud Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna kontor. Sellest tulenevalt pole hetkel võimalik antud kontoris esitada ISIC kaardi avaldusi ega kätte saada antud aadressile tellitud ISIC kaarte. Küsimuste korral Tallinna Ülikooli Üliõpilasesinduse kontorisse tellitud ISIC kaartide kohta palume pöörduda otse isic@esindus.ee

Mõistame, et käesolevast olukorrast tingituna võib tekkida ebamugavusi, kuid palume siinkohal mõistvat suhtumist ning võimalusel tellida enda kaart postiga otse kodusele aadressile. Samuti soovitame klientidel ka ise jälgida enda haridusasutuste kanaleid, et püsida jooksvalt kursis värskeima infoga ning vajadusel arvestada tõrgetega kaartide kättesaamisel.

Rohkem infot Terviseametilt, kuidas hoida end ja teisi koroonaviiruse leviku ajal, saab aadressil www.koroonaviirus.ee